جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 99 ( سال جهش تولید )                

پیام تبریک مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان به مناسبت سالروز بزرگداشت خواجه نصیرالدین طوسی و روز مهندس


به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان، سید علیرضا حسینی طلب مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان به مناسبت سالروز بزرگداشت خواجه نصیرالدین طوسی و روز مهندس پیام تبریک صادر کرد.
بخشی از این پیام به شرح ذیل است:

نگاه علمی و تخصصی به موضوعات و مسائل روزمره زندگی بشر همواره و در تمام اعصار و زمان اهمیت ویژه‌ای داشته است و در این زمینه ایرانیان در زمره پیشگامان محسوب می شوند.
روز مهندس، روز تجلیل از استعداد، خرد ، توان و اراده منحصر بفرد ایران و ایرانی ،روز پاسداشت خلاقیت، ابتکار، نوآوری و ابداع در عرصه اندیشه و عمل و روز گرامیداشت پیشگامان پیشرفت و سازندگی در کشور است.
اینجانب فرا رسیدن پنجم اسفندماه، سالروز بزرگداشت خواجه نصیرالدین طوسی و روز مهندس را به تمامی مهندسین مجموعه آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان که در نهضت مهارت آموزی تلاش و کوشش ارزنده دارند، تبریک عرض می نمایم.توفیقات روزافزون این قشر پرتوان را در کمک به توسعه مهارت آموزی از درگاه خداوند متعال خواستارم.

سیدعلیرضا حسینی طلب

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستانتعداد بازدید کل :‌16

: عبارت جستجو
کاربر میهمان ، خوش آمدید
دوشنبه 11 اسفند سال 1399
مصادف با 1442/07/17 هجری قمری
مصادف با 2021/03/01 میلادی

: مناسبت امروز
-
اهمیت آموزش های مجازی در مهارت آموزی به چه میزان است ؟


ثبت نظر
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟


ثبت نظر