جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 99 ( سال جهش تولید )                

نشست هم اندیشی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گلستان با نمایندگان استان در پارلمان مربیان و کارشناسان سازمان برگزار شد


نشست هم اندیشی سیدعلیرضا حسینی طلب مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان با فرهاد شادکام، حکیمه مسعودی و محمدعلی ملک نمایندگان استان در پارلمان کارشناسان و مربیان سازمان در روز چهارشنبه 19 شهریور ماه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان، سیدعلیرضا حسینی طلب مدیرکل استان گفت: هدف از برگزاری جلسات و نشست های هم اندیشی، رسیدن به نتایج مطلوب اهداف و سیاست های سازمانی است.
وی افزود: هم‌اندیشی می‌تواند افراد را درگیر مسائل و موضوعات کاری پیرامون خود کرده و به آنها اجازه دهد تا احساس کنند که مشارکت مثبتی در تصمیم گیری ها دارند.
شایان ذکر در این جلسه نمایندگان استان در پارلمان کارشناسان و مربیان سازمان مسائل، مشکلات و دغدغه های مربیان استان را که طی جلسات متعدد با آنان استخراج کرده بودند را مطرح و راهکارهایی را در این خصوص جهت رفع موانع و مشکلات ارائه شد.
لازم به ذکر است مربیان و کارشناسان محترم مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان برای اطلاع از نتایج حاصل از جلسه هم اندیشی با نمایندگان استان در پارلمان کارشناسان و مربیان سازمان تماس حاصل نمایند.
 
تعداد بازدید کل :‌40

: عبارت جستجو
کاربر میهمان ، خوش آمدید
سه شنبه 8 مهر سال 1399
مصادف با 1442/02/11 هجری قمری
مصادف با 2020/09/29 میلادی

: مناسبت امروز
- روز بزرگداشت مولوی
اهمیت آموزش های مجازی در مهارت آموزی به چه میزان است ؟


ثبت نظر
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟


ثبت نظر