جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 98 ( رونق تولید )                

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان از روزنامه گلشن مهر بازدید کرد


به مناسبت فرا رسیدن هفته دولت و نیز به منظور ارتباط نزدیک با رسانه ها، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان از روزنامه گلشن مهر در روز شنبه دوم شهریور بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان، سیدعلیرضا حسینی طلب مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان ضمن تقدیر و تشکر از مدیرمسئول و عوامل نشریه گلشن مهر، گفت: مهارت آموزی یکی از مهمترین ارکان رسیدن به اقتصاد مقاومتی است.
وی در ادامه بیان کرد: در کشور باید نهضت مهارت افزایی ایجاد شود تا بتوانیم هم مشکل مدرک گرایی را برطرف کنیم و هم معضل بیکاری را ریشه کن کنیم.
حسینی طلب گفت: رسانه ها می توانند ما را در جهت ایجاد مهارت افزایی در جامعه کمک کنند.
وی تصریح کرد: در دولت دوازدهم توانستیم به 102 هزار و 867 نفر آموزش های مهارتی را در 1353 حرفه آموزشی ارائه نماییم.
همچنین در ادامه گفت: تجهیز کارگاه های مکانیک استان را با خرید 13 خودروی چینی،تجهیز کارگاه های آموزشی آسیب دیدگان اجتماعی ویژه زنان سرپرست خانوار، انتزاع و استقلال مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران کردکوی،فعال شدن پروژه های ساخت مراکز آموزشی مراوه تپه،خواهران گنبدکاووس،مرکز تخصصی کشاورزی نی تپه(مصوبه سفر استانی هیات دولت) و آموزش هتلداری و بومگردی گرگان از مهمترین اقدامات در مدت دولت دوازدهم می باشد.
 
تعداد بازدید کل :‌196

: عبارت جستجو
کاربر میهمان ، خوش آمدید
جمعه 2 اسفند سال 1398
مصادف با 1441/06/26 هجری قمری
مصادف با 2020/02/21 میلادی

: مناسبت امروز
-
آیا تا به حال از مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان و کارگاههای آموزشی آن بازدید نموده اید؟


ثبت نظر
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟


ثبت نظر